تجربه ما برای شما آماده است

خدمات ما :

_

کاربرد موتورهای AC بسیار بیشتر از موتورهای DC در صنایع مختلف می باشد و از آنها در سامانه های کنترل صنعتی استفاده بسیاری می شود. طراحی این نوع موتورها نسبت به موتورهای DC ساده تر است و از قیمت پایین تری نیز برخوردار می باشند. موتورهای AC در دونوع تک فاز و سه فاز وجود دارند که در موتورهای سه فاز القایی AC یک میدان مغناطیسی دوار توسط استاتور به صورت طبیعی تغذیه می گردد.

ساخت و تعویض کویل

کویل در سراسر صنعت برق کاربرد دارد. از کویل در بخش سیم پیچ موتورهای AC و DC، پمپ ها، ژنراتورها، توربین های بادی و ترانسفورماتورهای توزیع برق استفاده می شود. تمام صنایع همچون صنعت معدن، نیروگاه های بادی و آبی، صنایع فولاد و فلز، صنعت کشتیرانی و دریایی و ... که از ماشین های الکتریکی استفاده می کنند، جهت بازسازی و یا تعمیر و نگهداری تجهیزات حیاتی خود به کوئل نیاز دارند.

ساخت و تعویض هسته روتور و استاتور

محتوا ایجاد شده توسط کارشناسان کسب و کار کوچک ما ثابت شده است برای افزایش تولید سرب. در وبسایت خود به عنوان بهترین آهنرباهای سرب برای هدایت جستجوی طبیعی، ثبت نام کنید.

تعمیر و ساخت شفت

شفت یکی از کلیدی ترین قطعات در تجهیزات چرخشی مانند الکتروموتور، پمپ،گیربکس و .. می باشد و برای انتقال نیرو از یک قسمت به قسمت دیگر یا از دستگاهی که تولیدکننده نیروست به دستگاهی که دریافت‌کننده نیروست، استفاده می‌شود.

تعویض راد و رینگ اتصال کوتاه روتور

تقریباً همه روتورهای قفس سنجابی دارای میله‌ها و حلقه‌های انتهایی هستند که از آلیاژهای آلومینیوم یا مس یا مس خالص ساخته شده‌اند. چون قفس این نوع روتور از نظر ظاهری شبیه به چرخ‌های بازی سنجاب ها که مربوط به بیش از یک قرن پیش است، بوده؛ بنابراین به آن «روتور قفس سنجابی» می‌گویند.

ساخت، تعویض و تعمیرات انواع کلکتور

کلکتور یا کموتاتور یک سوئیچ یا کلید الکتریکی دوار است. درواقع یک استوانه که شامل مجموعه‌ای از صفحات مسی است و در اطراف قسمتی از روتور ثابت شده‌اند و مجموعه‌ای از ذغال ها که به استاتور دستگاه وصل می‌شوند. این قطعه حساس در انواع خاصی از موتورهای الکتریکی (DC) ...

ساخت، تعویض و تعمیرات انواع اسلیپ رینگ

موتوری که روتور سیم پیچی شده دارد، به الكتروموتور اسلیپ رینگ معروف است. با استفاده از اسلیپ رینگ (Slip Ring) می‌توان علاوه بر بهبود عملکرد سیستم، از استهلاک، خرابی و پیچش سیم ها حول محور دورانی اجتناب نمود. ابعاد و قیمت اسلیپ رینگ به نوع و تعداد سیم های سیگنال فرمان و قدرت بستگی دارد.
جهت افزاایش طول عمر الکتروموتورها و افزایش راندمان و کاهش هزینه تعمیر و نگهداری این ماشین های الکتریکی، نگهداری اصولی و انجام تست های دوره ای از اهمیت بالایی برخوردار است. طی بازدید های دوره ای دقیق می توان در مراحل اولیه بروز عیب، اقدام به اصلاح و رفع عیب الکتروموتورنمود.

نصب و راه اندازی

همانطور که گفتیم الکتروموتورها قلب تپنده ی هر صنعت می‌باشند. با توجه به حساسیت نصب و راه ااندازی این ماشین های الکتریکی ، هر شخصی بدون تجربه یا با کمی تجربه نمی تواند این کار را به طور اصولی به سرانجام برساند.

تعمیر مگنت های صنعتی

مگنت صنعتی ابزاری است که اغلب در بخش های تولید یا انبارها برای لیفتینگ وجابه جا کردن اجسام سنگین یا حجیم مانند ورق فولادی، صفحات و قطعات ریخته گری آهن، موتورهای خودرو و غیره استفاده می شود. آهنرباهای صنعتی بارگیری و تخلیه را آسان تر والبته ایمن تر می کنند و به کارگران اجازه می دهند تا ...

بالانس انواع روتور

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در تعمیر و نگهداری اصولی انواع ماشین های الکتریکی دوار، بالانس روتور می باشد. چراکه عدم تعادل روتور سبب ایجاد ارتعاش زیاد می شود، و ارتعاش زیاد منجر به خطاهای دیگری در الکتروموتور خواهد شد مانند کاهش عمر دستگاه، اتلاف انرژی، کاهش راندمان و ...

تعمیر و طراحی انواع یاتاقان های مغناطیسی

یاتاقان ( Bearing) یکی از ضروری ترین قطعات در ماشین ها و تجهیزات مکانیکی است که بیشتر صنایع به آن احتیاج دارند. وظیفه ی اصلی یاتاقان محافظت در برابر اصطکاک و سایش بین دو قطعه ای است که بصورت نسبی و مشخص بر روی هم حرکت می کنند. ...

_

درباره ما

منطبق بر استانداردهای روز دنیا

شرکت پیشرو صنعت آداک با عنایت خداوند متعال و با دارا بودن دانش فنی، امکانات به روز و تجارب متعدد و موفق در زمینه خدمات ماشین های الکتریکی، توانسته به زمره برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی، بازسازی و ساخت،اورهال و تامین انواع ماشین های الکتریکی بپیوندد و همواره بهترین محصولات و خدمات از به نام ترین برند های داخلی و خارجی را مطابق با نیاز صاحبان صنایع در ایران ارائه می نماید.
از ابتدای شروع فعالیت این شرکت به دلیل تاکید بر کیفیت در انجام امور و احترام به خواسته و جلب رضایت صاحبین صنایع، شهرت و اعتبار این شرکت به سرعت افزایش پیدا کرده که رضایت مشتریان پیشروصنعت، حاکی از موفقیت های متعدد این شرکت می باشد.
پیشرو صنعت آداک همواره تلاش دارد با ارائه محصولات و خدمات عالی برای صنایع و زیرساخت های کشور، به پیشرفت صنعت کشور کمک کرده و همچنان به ارائه محصولات و خدمات عالی در زمینه ماشین های الکتریکی که نیازهای صنعت کشور را برآورده می‌کنند، ادامه خواهد داد، و تلاش خواهد کرد تا با گسترش تکنولوژی مرتبط با زمینه تخصصی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان و تسلط کامل به اطلاعات به روز فنی و مهندسی در کنار خانواده بزرگ صنعت کشور در دراز مدت دنیای بهتر و آینده ای بهتر بسازد.
امید به آنکه تخصص و تعهد این شرکت، قدم کوچکی در جهت رشد بیش از پیش میهن عزیزمان باشد.
پیشرو صنعت آداک، طراحی، ساخت و بازسازی الکتروموتور
پیشرو صنعت آداک، طراحی، ساخت و بازسازی الکتروموتور
_

پروژه های ما

خدمات ما چیست؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *